بازید مدیرکل هماهنگی فنی وعمرانی سازمان ها ومناطق شهرداری تهران از کارخانه قطعات بتنی

صبح امروز آقای مهندس عباسی به همراه معاونین فنی و عمرانی مناطق 22گانه شهرداری تهران و هیأت همراه از کارخانه تولید قطعات بتنی شرکت توسعه و عمران اقتصاد شهر طوبی بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس پیمان عباسی که در جریان بازدید از کارخانه تولید قطعات بتنی شرکت توسعه و عمران شهر طوبی وابسته به سازمان بازنشستگی شهرداری تهران سخن می گفت، با تاکید بر اینکه رویکرد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از خودرو محوری به انسان محوری تغییر یافته است، تصریح کرد: این معاونت به منظور پیشبرد پروژه های بهسازی معابر پیاده رو حداقل به یک میلیون قطعه بتنی در سال نیاز دارد.

سید مهدی نادمی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران نیز در این بازدید ضمن اعلام آمادگی سازمان بازنشستگی و کارخانه تولید قطعات بتنی برای تولید محصولات با کیفیت، یادآور شد: باید از ظرفیت های داخلی شهرداری تهران به صورت مطلوب استفاده کرد تا منابع مالی در راستای اهداف سازمانی استفاده شوند.

مهندس یوسف متقی مشاور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز طی سخنانی تغییر در ساختار و نظام اجرای پروژه‌های عمرانی و تفکیک مصالح از دستمزد در پروژه ها را از مهمترین برنامه‌های معاونت فنی و عمرانی شهرداری اعلام کرد و این امر را زمینه ساز کاهش حداقل ۳۰ درصدی هزینه تمام شده پروژه‌های عمرانی در سطح شهر تهران دانست.

در این بازدید میدانی که به اتفاق معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه شهرداری تهران صورت پذیرفت، عملکرد بخش های مختلف کارخانه قطعات بتنی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مورد پایش قرار گرفت و بر لزوم هم افزایی واحدهای مختلف مدیریت شهری در جهت ارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان تاکید شد.